Szombaton délután hazai pályán fogadta az UFC Gyömrő csapata a Gyál együttesét a Pest Megyei Labdarúgó bajnokság másodosztályának déli csoportjában. A hazaiak Horváth László Dávid találatával az első negyed óra végére előnybe kerültek. A gól követően sok sárgalappal tarkított mezőnyjáték zajlott, majd a 70.percben a gyömrői Gerbovits Domokos kapott piros lapot Péli Zsombor játékvezetőtől, így emberhátrányba került a hazai csapat. Emberhátrányban is támadtak a gyömrőiek, ennek eredményeként a 78.percben Horváth Péter növelte két gólosra a hazaiak előnyét. A Gyáli csapat Katona Bence találatával a 87. percben ugyan szépíteni tudott, de egy perccel később a csereként beállt Potocska Ádám beállította a 3-1-es végeredményt. Négy fordulót követően az UFC Gyömrő még veretlen, két-két győzelemmel és döntetlennel 8 pontot gyűjtve a tabella ötödik helyén állnak.

A következő fordulóban szeptember 12-én az eddig minden mérkőzésén vereséget szenvedő Dunaharaszti MTK II otthonába látogat a gyömrői csapat.

Pest Megyei Labdarúgó-bajnokság II. osztály, déli csoport, 4. forduló:

UFC Gyömrő – Gyál BKSE 3-1

UFC Gyömrő: Jansik – Paulik, Baji, Blazsán, Maxim – Bartha (Horváth 68’), Rudolf (Vígh 60’, majd helyette Maka 82’), Horváth Péter (Lipták 85’), Gerbovits – Juhász (Potocska 75’), Horváth László.  Edző: Kuprák János

Gyál BKSE: Burján – Hamza, Jokán, Tóth, Lovas (Katona 68’) – Nagy (Karacs 70’), Szathmári, Kerekes, Matyi – Dobó (Ténai 46’), Veibl (Mester 79’). Edző:  Wendler Gábor

Gólszerzők: Horváth László 15’ (1-0), Horváth Péter 78’ (2-0), Katona Bence 87’ (2-1), Potocska 88’ (3-1)

Sárga lap: Bartha 4’, Baji 38’, Paulik 40’, Juhász 45’, Rudolf 53’ illetve Szathmári 75’, Matyi 80’

Kiállítva: Gerbovits 70’

06:00, 12:00, 18:00, 20:59 - Gyömrő Info Magazin
06:13, 12:13, 18:13, 21:13 - Önkormányzati félóra - Gyenes Levente
06:40, 12:40, 18:40, 21:39 - Szemtől szemben - Hajdú András
07:12, 13:12, 19:12, 22:11 - Könyves percek
07:34, 13:34, 19:34, 22:34 - A doktor
07:41, 13:41, 19:41, 22:47 - Honvéd 7